Sport
Weekend sportowy bez sukcesu
To był fatalny weekend w wykonaniu naszych sportowców. Dziś dość nieoczekiwanie przegrali koszykarze, a piłkarze Racławii odpadli z Pucharu Polski.
Piłkarze Racławii rozgrywali o godzinie 13:00 mecz Pucharu Polski z LZSem Konradowa (jedną z najlepszych drużyn a-klasy). Nasz zespół odpuścił rywalizację w tych rozgrywkach i wystawił juniorów. Konradowa wygrała 3:1 i awansowała do dalszej rundy, w której zmierzy się z LZSem Wysoka.
Dziś odbyły się dwa zaległe spotkania ligi okręgowej. W Głuchołazach Unia zremisowała z Pogonią 1:1, a Strzelce Opolskie pokonały u siebie Krapkowice 1:0. Ostatecznie na półmetku rozgrywek liderem Strzelce Opolskie (31 punktów), dalej Unia Głuchołazy (30 punktów), Pogoń Prudnik (29 punktów). Racławia na siódmym miejscu (27 oczek).