Logo
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Logo

Raclawice.NET - Racławice Śląskie w Internecie
Internetowy serwis Racławic Śląskich wpisany do rejestru Dzienników i Czasopism


Redakcja serwisu

Redaktor naczelny / pomysłodawca / autor
Stanisław Stadnicki

Redakcja serwisu mieści się w Racławicach Śląskich przy ulicy Zwycięstwa


Skontaktuj się


e-mail:
Na podany adres email należy kierować wszystkie Państwa uwagi i pytania.

Nasz sklep on-line

Inspiracyjny Szop

Kupisz w nim nasze książki i kalendarze oraz gadżety związane z Racławicami Śląskimi. Ekspresowa wysyłka i bezpieczne płatności internetowe. Zapraszamy na: www.inspiracyjnyszop.plOgłoszenia i reklama

W sprawach reklamy i ogłoszeń proszę o kontakt email: . Ogłoszenia i reklamy są płatne, a cena ustalana jest indywidualnie na podstawie czasu prezentacji materiału na stronie internetowej oraz jego charakteru. Wystawiamy faktury VAT.


Dziękujemy

Wszystkim naszym czytelnikom, którzy przez wszystkie lata naszej działalności dostarczali i dostarczają ciekawe materiały oraz pomagali i pomagają nam w prowadzeniu strony.


O stronie Raclawice.Net

Serwis Raclawice.Net jest jednym z najstarszych w regionie Dzienników dostępnych w Internecie i funkcjonuje nieprzywalanie od 24 września 2005 roku. Serwis dostarcza aktualnych informacji z Racławic Śląskich oraz z południa Opolszczyzny. Porusza tematy społeczne, kulturowe, historyczne i sportowe. W serwisie dostępnych jest około 4 tysiące artykułów oraz kilkanaście tysięcy fotografii.

Każdego dnia serwis Raclawice.Net jest odwiedzany przez około 1 600 unikalnych czytelników.

Także i Ty możesz mieć taką stronę

Chcesz prowadzić podobną stronę do takiej jak Raclawice.Net? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Udostępniamy specjalne systemy do prowadzenia strony WWW o pięknym wyglądzie, łatwe w obsłudze i z własnym serwerem. Wszystko w jednym, wszystko nowoczesne, wszystko łatwo zarządzalne. Zobacz naszą ofertę i zrealizowane projekty na stronie firmowej: www.webinspiracje.pl.

Logotyp Webinspiracje