Odtwarzanie rowu odwadniającego
Od kilkunastu dni trwają prace przy odtwarzaniu rowów odwadniających dla drogi powiatowej Racławice-Mochów.
Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.
::rysunek:powiatpoprzedni.jpg@Pierwotna koncepcja została odrzucona::
Jeśli w najbliższy piątek Rada Powiatu ostatecznie zatwierdzi wzór to od tego dnia nasz powiat oficjalnie będzie mógł poszczycić się nowym herbem, flagą oraz pieczęciami urzędowymi.
Ten materiał dostępny jest tylko dla osób posiadających aktywny kod dostępu. Nie masz jeszcze kodu odblokowującego? Zobacz, jak go zdobyć.
Czytelnicy, którzy zakupili i posiadają aktywny kod dostępu mogą się tutaj zalogować i odblokować możliwość przeglądania strony bez ograniczeń zyskując dostęp do jej wszystkich artykułów i zdjęć.
Kod możesz zakupić/otrzymać na 3 sposoby. Możesz już teraz kupić go w sklepie on-line. Możesz zostać naszym Patronem. Możesz opłacić dostęp do treści strony przelewem. Sam wybierasz metodę. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.
Posiadając wykupiony dostęp do treści strony Raclawice.NET Ty i Twoi domownicy zyskują możliwość czytania 4 tysięcy artykułów i przeglądania ponad 10 tysięcy zdjęć + wszystko to, co nowego pojawi się na stronie w okresie ważności Twojego kodu.
Możliwość przeglądania unikalnych treści, opisów wydarzeń, newsów, analiz, które nie są dostępne nigdzie indziej. Serwis dostarcza mieszkańcom wysokich jakościowo treści, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu Internetu.
Zobacz jak krok po kroku odblokować dostęp.
Kupując dostęp do strony Raclawice.NET zyskujesz możliwość przeglądania bez ograniczeń tysięcy artykułów i zdjęć. To dostęp do wartościowych, ciekawych, unikalnych, rzetelnych i aktualnych informacji.
Kupując kod w sklepie on-line oglądasz wszystkie nasze treści niemal od razu! Kod wyśle do Ciebie oprogramowanie sklepu niezależnie od dnia, pory dnia i miejsca na świecie, w którym przebywasz. Jeżeli wolisz inną formę opłat za dostęp do strony, to możesz zostać naszym Patronem.
Przygotowanie tysięcy zdjęć, tekstów i materiałów wymaga ogrom wysiłku. Zrobiliśmy to za Ciebie. Dajemy gwarancję, że nasz materiał jest fachowy, rzetelny, a przede wszystkim unikalny. Nie musisz przeszukiwać innych serwisów, ponieważ to u nas znajdziesz sprawdzone informacje o i z Racławic Śląskich. Robimy to profesjonalnie już od 20 lat.
Jeżeli szukasz aktualnych informacji o Racławicach Śląskich, to tylko u nas. Jeżeli szukasz ciekawych informacji historycznych o Racławicach, gminie Głogówek, pograniczu, kolei itp. to tylko na stronie Raclawice.NET.
Od kilkunastu dni trwają prace przy odtwarzaniu rowów odwadniających dla drogi powiatowej Racławice-Mochów.
Podczas zebrania sprawozdawczego miejscowi strażacy uchwalili nowe logo jednostki - znak rozpoznawczy, dzięki któremu będą się wyróżniali na tle innych jednostek gminy/powiatu czy województwa.
Drugi raz w tym sezonie zawodnicy piłkarskiej Racławii okazują się lepsi od rywala z Prudnika.
Niestety mecz drugiej kolejki prudnickiej ligi futsal nie udał się dla drużyny z Racławic Śląskich, która przegrała w dramatycznych okolicznościach.
Koniec listopada, to w tym roku data szczególna, ponieważ przypadnie wtedy 760 lat od chwili, gdy po raz pierwszy w dokumentach historycznych została wymieniona wieś Racławice Śląskie.
Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi Dni Prudnika. W najbliższą sobotę i niedzielę na prudnickim rynku wiele atrakcji. Wystąpią znani wykonawcy, a sobotnim wydarzeniem będzie Finał Wyborów Miss Ziemi Prudnickiej.
97 dzień roku
Wschód słońca: 6:12.
Górowanie słońca: 12:52.
Zachód słońca: 19:31,
Brzask:: 05:39, Zmierzch:: 20:05,
Dzień będzie trwał: 14 godzin i 26 minut.
Imieniny:
Rufina, Celestyna, Jana
Aktualny okres kościelny:
Okres Wielkiego Postu
W kościele katolickim:
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, prezbitera
Święta i dni nietypowe:
Światowy Dzień Zdrowia
Kartka z kalendarza
1884 ur.: Bronisław Malinowski - podróżnik i antropolog
1900 ur.: Adolf Dymsza - aktor
1572 zm.: ks. Jan Leopolita - tłumacz pierwszej drukowanej polskiej Biblii