Nasza stacja kolejowa pięknie się prezentuje w reklamie telewizyjnej
Znana marka kręciła ujęcia do reklamy m.in. w Racławicach Śląskich. Od początku tygodnia reklama wyświetlana jest w telewizji.
Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.
Tuż po godzinie 17:00 wieczorem, jadąc od strony Kędzierzyna do Jaworzyny Śląskiej, przez naszą stację przejechał niezwykły pociąg. Spalinowa lokomotywa towarowa ciągnęła około 100-letni parowóz pamiętający czasy zakończenia I wojny światowej.
To bez wątpienia najstarszy parowóz jaki pojawił się u nas na przestrzeni ostatnich około 30 lat. Trzeba dodać, że pyskowicki parowóz Ty42 ma około 80 lat, jest zatem dwie dekady młodszy od swojego kolegi.
Ten materiał dostępny jest tylko dla osób posiadających aktywny kod dostępu. Nie masz jeszcze kodu odblokowującego? Zobacz, jak go zdobyć.
Czytelnicy, którzy zakupili i posiadają aktywny kod dostępu mogą się tutaj zalogować i odblokować możliwość przeglądania strony bez ograniczeń zyskując dostęp do jej wszystkich artykułów i zdjęć.
Kod możesz zakupić/otrzymać na 3 sposoby. Możesz już teraz kupić go w sklepie on-line. Możesz zostać naszym Patronem. Możesz opłacić dostęp do treści strony przelewem. Sam wybierasz metodę. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.
Posiadając wykupiony dostęp do treści strony Raclawice.NET Ty i Twoi domownicy zyskują możliwość czytania 4 tysięcy artykułów i przeglądania ponad 10 tysięcy zdjęć + wszystko to, co nowego pojawi się na stronie w okresie ważności Twojego kodu.
Możliwość przeglądania unikalnych treści, opisów wydarzeń, newsów, analiz, które nie są dostępne nigdzie indziej. Serwis dostarcza mieszkańcom wysokich jakościowo treści, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu Internetu.
Zobacz jak krok po kroku odblokować dostęp.
Kupując dostęp do strony Raclawice.NET zyskujesz możliwość przeglądania bez ograniczeń tysięcy artykułów i zdjęć. To dostęp do wartościowych, ciekawych, unikalnych, rzetelnych i aktualnych informacji.
Kupując kod w sklepie on-line oglądasz wszystkie nasze treści niemal od razu! Kod wyśle do Ciebie oprogramowanie sklepu niezależnie od dnia, pory dnia i miejsca na świecie, w którym przebywasz. Jeżeli wolisz inną formę opłat za dostęp do strony, to możesz zostać naszym Patronem.
Przygotowanie tysięcy zdjęć, tekstów i materiałów wymaga ogrom wysiłku. Zrobiliśmy to za Ciebie. Dajemy gwarancję, że nasz materiał jest fachowy, rzetelny, a przede wszystkim unikalny. Nie musisz przeszukiwać innych serwisów, ponieważ to u nas znajdziesz sprawdzone informacje o i z Racławic Śląskich. Robimy to profesjonalnie już od 20 lat.
Jeżeli szukasz aktualnych informacji o Racławicach Śląskich, to tylko u nas. Jeżeli szukasz ciekawych informacji historycznych o Racławicach, gminie Głogówek, pograniczu, kolei itp. to tylko na stronie Raclawice.NET.
Znana marka kręciła ujęcia do reklamy m.in. w Racławicach Śląskich. Od początku tygodnia reklama wyświetlana jest w telewizji.
O tym zdjęciu wiemy wszystko. Nie trzeba szukać miejsca, bo każdy je zna. Czego nie wiemy?
W sobotę na stacji kolejowej w Racławicach Śląskich kręcono ujęcia do reklamy znanej marki.
W 1963 roku złamanie prawa przez kolejarzy w Głogówku skutkowało tragicznym wypadkiem w Nysie. Lokomotywa, której nie dało się zatrzymać przejechała też przez Racławice Śląskie.
W pierwszy dzień pikniku kolejowego (9 czerwca) z Racławic Śląskich ruszy pociąg Retro do Głogówka i Prudnika.
W poniedziałek 11 września parowóz Ty42-24 z Pyskowic ponownie gościł w Racławicach Śląskich.
94 dzień roku
Wschód słońca: 6:19.
Górowanie słońca: 12:53.
Zachód słońca: 19:26,
Brzask:: 05:46, Zmierzch:: 20:00,
Dzień będzie trwał: 14 godzin i 14 minut.
Imieniny:
Izydora, Wacława
Aktualny okres kościelny:
Okres Wielkiego Postu
Święta i dni nietypowe:
Dzień geografa
Kartka z kalendarza
1865 ur.: Zdzisław Lubomirski - książę, prawnik, polityk, prezydent Warszawy
1875 ur.: Kazimierz Prószyński - wynalazca, konstruktor pionierskich aparatów kinematograficznych
1794: Pod Racławicami naczelnik Tadeusz Kościuszko stoczył zwycięską bitwę z wojskami rosyjskimi.