Ważne zmiany na stronie Raclawice.NET
Wczoraj zaktualizowano oprogramowanie serwisu. Wprowadzono kilka udogodnień oraz aktualizacji.
Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.
::rysunek:src=10lattemustrona.jpg,opis=Tak wyglądała strona 10 lat temu;
24 września 2005 roku w Internecie została udostępniona strona internetowa Racławic Śląskich. Przez 18 lat strona dostarcza bieżących informacji o największym sołectwie ziemi prudnickiej. Przez ten czas odwiedziło ją kilka milionów osób. Pojawiło się około 4 tysiące tekstów i opublikowano około 10 tysięcy fotografii. Raclawice.NET to jedna z najstarszych w Polsce stron WWW dotyczących wsi.
Ten materiał dostępny jest tylko dla osób posiadających aktywny kod dostępu. Nie masz jeszcze kodu odblokowującego? Zobacz, jak go zdobyć.
Czytelnicy, którzy zakupili i posiadają aktywny kod dostępu mogą się tutaj zalogować i odblokować możliwość przeglądania strony bez ograniczeń zyskując dostęp do jej wszystkich artykułów i zdjęć.
Kod możesz zakupić/otrzymać na 3 sposoby. Możesz już teraz kupić go w sklepie on-line. Możesz zostać naszym Patronem. Możesz opłacić dostęp do treści strony przelewem. Sam wybierasz metodę. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.
Posiadając wykupiony dostęp do treści strony Raclawice.NET Ty i Twoi domownicy zyskują możliwość czytania 4 tysięcy artykułów i przeglądania ponad 10 tysięcy zdjęć + wszystko to, co nowego pojawi się na stronie w okresie ważności Twojego kodu.
Możliwość przeglądania unikalnych treści, opisów wydarzeń, newsów, analiz, które nie są dostępne nigdzie indziej. Serwis dostarcza mieszkańcom wysokich jakościowo treści, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu Internetu.
Zobacz jak krok po kroku odblokować dostęp.
Kupując dostęp do strony Raclawice.NET zyskujesz możliwość przeglądania bez ograniczeń tysięcy artykułów i zdjęć. To dostęp do wartościowych, ciekawych, unikalnych, rzetelnych i aktualnych informacji.
Kupując kod w sklepie on-line oglądasz wszystkie nasze treści niemal od razu! Kod wyśle do Ciebie oprogramowanie sklepu niezależnie od dnia, pory dnia i miejsca na świecie, w którym przebywasz. Jeżeli wolisz inną formę opłat za dostęp do strony, to możesz zostać naszym Patronem.
Przygotowanie tysięcy zdjęć, tekstów i materiałów wymaga ogrom wysiłku. Zrobiliśmy to za Ciebie. Dajemy gwarancję, że nasz materiał jest fachowy, rzetelny, a przede wszystkim unikalny. Nie musisz przeszukiwać innych serwisów, ponieważ to u nas znajdziesz sprawdzone informacje o i z Racławic Śląskich. Robimy to profesjonalnie już od 20 lat.
Jeżeli szukasz aktualnych informacji o Racławicach Śląskich, to tylko u nas. Jeżeli szukasz ciekawych informacji historycznych o Racławicach, gminie Głogówek, pograniczu, kolei itp. to tylko na stronie Raclawice.NET.
Wczoraj zaktualizowano oprogramowanie serwisu. Wprowadzono kilka udogodnień oraz aktualizacji.
Od dziś duże zmiany w działalności strony Raclawice.NET. Wydaje mi się, że wszyscy na nich skorzystamy. Co się zmienia? Co będzie lepsze? Czy strona będzie lepsza i ciekawsza?
Jak? Pierwszym krokiem jest zostanie jej Patronem i wpłacenie drobnej sumy np. co miesiąc. Przeczytaj wszystko, co napisane, ponieważ planowane jest zablokowanie dostępu do strony dla pewnej grupy czytelników.
W dniu, który zdarza się raz na cztery lata prezentujemy Wam nową stronę internetową Raclawice.NET. Zmian jest sporo.
Drodzy czytelnicy. Na Waszą prośbę, a było tego sporo, postanowiłem przywrócić dział aktualności na stronie Raclawice.NET.
Pierwszy raz od założenia strony Raclawice.NET była tak długa przerwa w aktualizacjach.
91 dzień roku
Wschód słońca: 6:25.
Górowanie słońca: 12:54.
Zachód słońca: 19:22,
Brzask:: 05:52, Zmierzch:: 19:55,
Dzień będzie trwał: 14 godzin i 3 minuty.
Imieniny:
Teodory, Grażyny, Ireny
Aktualny okres kościelny:
Okres Wielkiego Postu
Święta i dni nietypowe:
Prima Aprilis
Kartka z kalendarza
1902 ur.: Józef Mackiewicz - pisarz i publicysta
1548 zm.: Zygmunt I Stary - król Polski
1656: W katedrze lwowskiej król Jan Kazimierz Waza ogłosił śluby, poddając kraj pod opiekę Matki Bożej.